Instrumentų priedai

Mušamosios lazdelės

Mušamosios lazdelės gali būti dviejų dydžių: didesnės ir mažesnės. Taip pat gali būti su nerūdijančio plieno lynu, tvirtinimui prie instrumento, arba be jo.

Neopreno mušamosios mentelės

Neopreno mentelės gali būti su nerūdijančio plieno lynu, tvirtinimui prie instrumento, arba be jo.

Tvirtinimo ant paviršiaus detalė

Ši detalė jums bus reikalinga, jei nuspręsite instrumentą/-us montuoti ant medinės terasos ar kitoje vietoje ant grindinio, plytelių ar kito lygaus paviršiaus. Tvirtinimo ant paviršiaus detalę naudosim montuojant instrumentus patalpose.

p.s. visada prieš nuspręsdami įsigyti mūsų produktus, pirmiausia apgalvokite ir nuspręskite, kur norite juos matyti ir kokį montavimo būdą pasirinkti, ir apie tai mus informuokit. UAB Dego komanda visada pasiruošusi pakonsultuoti.

Individualūs Solo vamzdeliai ir tvirtinimo stulpai

Svajojate turėti individualų ir tik pagal jūsų pageidavimus pačių pasirinktos melodijos instrumentą, tada jums prireiks ir solo tuščiavidurių, tiksliai suderintų, pavienių vamzdelių, kurie bus sujungti tvirtu lynu į vientisą instrumentą. Yra galimybė rinktis aukštesnio (soprano) ar žemesnio (alto) tono vamzdelius. Montuojant individualų instrumentą bus reikalingi ir konstrukciją laikantys tvirtinimo stulpai.

Individualūs Rainbow Sambas

Dizaineris ar draugas architektas, o gal ir jūs patys savo garsų erdvėje Rainbow Sambas norite matyti kitomis spalvomis nei mūsų parinktos spalvos? Tik pasakykite mums ir už nedidelį papildomą mokestį pagaminsime vienspalvius ar skirtingų spalvų būgnelius.
Rinkinį sudaro 5 skirtingų dydžių būgnelių vienetai. Jums reikia tik vieno ar kelių vienodo dydžio būgnelių? Pasidalinkite savo vizija su mumis ir turėsite tai, ko jums ir reikia.

Tokiems instrumentams kaip Sonora, Cherub, Duo, Sansa-Rimba, Cadenza, Cavatina galima parinkti dar didesnio tvirtumo ir stiprumo sudedamąsias detales juodo HDPE aliuminio pagrindu, o standartinius būgnelių paviršius keisti į dar storesnius, HDLU spalvotus būgnelių paviršius, savo forma nesiskiriančius nuo įprastų, standartinio tipo instrumentų sudedamųjų dalių, tik dar labiau atsparių žmonių agresijai. Tai kainuos šiek tiek daugiau, bet jei iš anksto galima numatyti, kad mūsų muzikos instrumentai bus statomi gausiai lankytinose vietose, būsime tikri, kad panaudojus jas, turintiems negerų kėslų bus dar sunkiau juos įgyvendinti ir instrumentai bus saugūs bei tinkami naudoti ilgą laiką.

Percussion Play ir Dego komanda su didžiausia atsakomybe kruopščiai analizuoja klientų poreikius ir siūlo tik tai, kas geriausia, atsižvelgdami į konkrečią situaciją individualiai.