„Percussion Play“ lauko muzikos instrumentai gaminami su meile, įdedant daug rankų darbo. Jie yra gaminami iš stiprių, ilgaamžių medžiagų ir idealiai tinka bet kokioms oro sąlygoms. Šie lauko muzikos instrumentai skatina muzikavimo džiaugsmą bet kokio amžiaus žmonėms: nuo 0 iki 99 metų ir daugiau. Nauja ir inovatyvi veikla įgalina visas amžiaus grupes smagiai leisti laiką muzikuojant lauke, jie padeda suburti bendruomenes ir kurti bendrumą.

Lauko muzikos instrumentai pagaminti pentatonikoje, todėl jais groti gali visi be išimties – net ir tie, kurie neturi muzikinio išsilavinimo. Tuo šie perkusiniai lauko muzikos instrumentai ir žavi. Net nesvarbu, kur ir kaip mušite instrumentus mušamosiomis lazdelėmis ar tiesiog rankomis – lauko muzikos instrumentai visada skambės gerai. Šiomis priemonėmis Jūs galėsite sukurti spontaniškus koncertus ir mėgautis maloniu žaidimu.

Gal Jūs ieškote naujų sprendimų mokyklos kiemui, pojūčių sodui, vietiniam skverui, miesto parkui ar kitoms viešosioms erdvėms? Kreipkitės ir mes padėsime pasirinkti bei apsispręsti, kaip įlieti muzikos garsus į Jūsų lauko aplinką.