Sparčiai auganti lauko muzikos instrumentų paklausa

Lauko muzikos instrumentų paklausa per pastaruosius dešimt metų išaugo milžiniškai, nes daug žmonių ieško įspūdingos lauko aikštelių ar išskirtinės sensorinių kiemelių įrangos.

Mūsų produktas nėra skirtas tik ugdymo įstaigoms ir žaidimų aikštelėms. Nuolat stebime vis didesnį poreikį visame pasaulyje naudoti lauko muzikos instrumentus muzikos terapijos tikslais ar pagyvenusių žmonių globos namuose, dienos centruose, darželių ar mokyklų kiemuose, gydymo įstaigų teritorijose, viešosiose erdvėse, parkuose taip pat turistų lankytinose vietose.

Kai galvojate apie lauko erdves laisvalaikiui, nebūtina iškart mąstyti apie muzikos instrumentų aikštelę, tačiau jei imatės kurti pojūčiams skirtą kiemelį ir smagiai interaktyviai veiklai skirtas vietas su ksilofonais, milžiniškais varpais, lauko mušamaisiais ir kitais nuostabiais perkusiniais lauko muzikos instrumentais, vienas iš mūsų komandos narių bus laimingas, galėdamas Jums padėti.

Nedvejodami susisiekite su mumis tiesiog pasikalbėti apie instrumentus ir/ar tinkamiausią variantą Jūsų pasirinktai vietai.

Ačiū, kad užsukote!