7 paprasti muzikiniai sprendimai lauko aikštelėms

Turime Jums gerą žinią – visos erdvės yra tinkamos muzikai!

Čia pateikiami 7 paprasti sprendimai, kurie padės renkantis vietą ar pačius instrumentus  muzikos erdvei.

Gal tai bus nedidelis uždaras kiemelis, o gal erdvi žaidimų aikštelė. Gal pasirinksite melodinius instrumentus, o gal mušamuosius. Gal įvairių vaivorykštės spalvų, kad būtų žaismingiau, o gal veidrodinio paviršiaus, kad atspindėtų šviesą ir padidintų erdvę.

Būkite ramūs! Kad ir kur įrengtumėte muzikos instrumentus, kad ir kokius juos pasirinktumėte iš gausios pasiūlos, turėsite didelį traukos elementą ir visų mėgiamą zoną muzikiniams eksperimentams.

  1. Mažai apšviestoms ar mažai vietos turinčioms erdvėms

Mūsų Mirror Chimes turi šviesos atspindėjimo funkciją, kuri tokia pat svarbi kaip ir vizualinė stimuliacija, savivokos skatinimas ar malonumas groti. Kokia nuostabi idėja! Šis instrumentas idealiai tinka kiemui ar pojūčių lavinimo erdvei. Jis nustatytas pentatonikos C-dur mažorinėje skalėje (C3-C5), o dėl universaliai didėjančių garsų plokštelių jį galima pritvirtinti prie bet kokio vertikalaus paviršiaus.

  1. Paprasta mušamųjų instaliacija

Congas TRIO – tai galimybė integruoti mušamuosius instrumentus į erdvę muzikavimui lauke. Congas yra pora pagrindinių mušamųjų, įtaisytų ant vieno plieninio stovo, tvirtinamo tiesiai į žemę – tokiu būdu galima groti šešiais būgnais, tačiau jų pritvirtinimui reikia tik trijų duobių.

Grojimas mušamaisiais instrumentais turi begalę privalumų, vienas iš jų – streso šalinimas. Tai smagus, interaktyvus ir įtraukiantis užsiėmimas, parodantis rankos-akies koordinaciją, galintis sustiprinti savigarbą ir tapti savotiška mankšta.

Pagaminti iš didelio galingumo PVC būgnai yra ilgalaikiai ir stiprūs, be to, jie skamba taip pat gerai kaip ir atrodo! Šie mušamieji apjungia galimybę žaisti, išlieti energiją, išgauti nuostabų garsą ir sužavėti išskirtine išvaizda.

  1. Esamos žaidimų aikštelės pagyvinimas

Freechimes yra pagaminti iš rankų darbo aliuminio, kas suteikia instrumento skambėjimui ryškią bei turtingą vibraciją, harmoningą rezonansą. Gali būti statomi po vieną ar nustatytomis oktavomis – galimybės yra beribės! Taip pat galimi įvairūs pritaisymo variantai – į žemę, ant sienos ar pagal kitokius pageidavimus ant bet kokio kito paviršiaus, pritaisant prie jau esančios tvorelės ar nuobodžios sienelės. Vienas ar du Chimes prikels naujam gyvenimui jau įrengtą žaidimų aikštelę ar pagyvins lauko klasę, suburs visus į žaidimų vietą ar gamtos kampelį, kuris taps mėgiama muzikine erdve.

Tai praktiškas, ilgalaikis ir stilingas instrumentas, kuriuo išgaunama nuostabi melodija gali pagyvinti bet kurią Jūsų lauko erdvę.

  1. Galimybė lauko klasei ir /ar muzikos mokymuisi lauke

Duo yra ryškus, motyvuojantis mokytis muzikos instrumentas, kuris būtų nuostabus papildymas bet kokiai muzikos aikštelei. Melodija nustatyta pentatonikos gamoje, kairė ir dešinė pusės sudėtos veidrodiniu principu, o C-dur mažorinė gama apima dvi oktavas nuo C4 iki C5.

Instrumentas pasiekiamas iš abiejų pusių, juo gali groti iki keturių asmenų vienu metu. Gracingas dizainas lengvai prisitaiko prie ribotas judėjimo galimybes turinčio žmogaus ar muzikanto, sėdinčio neįgaliojo vežimėlyje, kad bet kuriam žmogui būtų įmanoma pasiekti visas natas. Abu grojantys asmenys gali stovėti vienas priešais kitą, tačiau išlaikant atstumą, kas yra ypatingai svarbu specialiųjų poreikių žmogui, sunkiai palaikančiam akių kontaktą.

Duo instrumentu groti paprasta ir lengva, todėl jis laikomas geru įvadu į muzikinius tyrinėjimus ir improvizacijas, todėl draugai, klasės draugai, kolegos ar muzikos aikštelėje sutikti nepažįstamieji gali bandyti išgauti ritmą, melodiją ir kartu pamuzikuoti!

  1. Jeigu svarbu dydis: pirmiausia reikia numatyti interaktyvią centrinę figūrą

Mūsų Emperor Chimes (Imperatoriškieji varpai) yra didžiausio aukščio (virš 2,5 m) ir ryškiausio garso vamzdinių varpų instrumentai – tai visų varpų valdovai! Siūlomame visų šešių varpų rinkinį, kuris nustatytas pentatonikoje nuo C3 iki C4; Trijų varpų rinkinį – C, E ir G.

Užgaunant varpą rankomis bet kurioje vietoje, jis skleidžia gilų, rezonuojantį, galingą garsą, kurį gali ne tik girdėti, bet ir jausti. Kuo stipriau jį užgausi, tuo daugiau jis vibruos, sukurdamas vis didesnį garsą su pojūčiu per visa kūną.

Emperor Chimes (Imperatoriškieji varpai) bus centrine intriguojančia figūra Jūsų lauko aikštelėje.

  1. Muzika ramioms vietoms

Babel Drums yra apvalūs nerūdijančio plieno būgnai, patikimai pritvirtinti savo rėmeliuose nuolatiniam naudojimui lauke. Jų naudojimui nereikia išankstinės būgnų mušimo patirties, tačiau ir vaikai, ir suaugę mėgausis improvizuodami šiuo įtaigaus garso instrumentu.

Babel Drum galima groti rankomis, užgaunant instrumentą pirštų galiukais. Jo sodrus ir švelnus tonas nėra per garsus – tai tobulas pasirinkimas muzikiniams bandymams gryname ore, kai norisi daugiau gyvybingumo, laimės ar atsipalaidavimo pojūčio.

  1. Bendradarbiavimo ir kūrybiškumo skatinimui

Akadinda yra instrumentas, įkvėptas tradicinio ksilofono, kilusio iš Afrikos – jis dar vienas nuostabus lauko muzikos įrenginys! Prie šio didžiulio instrumento gali tilpti iki keturių asmenų. Jis yra tobulas pasirinkimas, jei norima suburti žmones bendram nesurežisuotam pasirodymui.

Didelis malonumas yra groti dideliais elastingais IPE klavišais, kurie skleidžia natūralų sodriai švelnų garsą ir yra nustatyti C-dur pentatoninėje gamoje nuo A2 iki D5.

Dėl didelio dydžio instrumentas gali apjungti draugus, bendraklasius improvizacijoms ir muzikiniams eksperimentams, kurie įkvėptų bendravimui, bendradarbiavimui, lavintų klausymo įgūdžius ir papildytų kūrybiškumo bagažą.

 

Muzika po atviru dangumi: visiems, visur ir visada!