Kiekvienas gali groti lauko muzikos instrumentais, nepriklausomai nuo turimų įgūdžių ar amžiaus. Tuo šie instrumentai yra patrauklūs ir tinkami visiems, kurie nori įsirengti lauko aikštelę. Tėvai, mokytojai, religinių bendruomenių atstovai, kultūros vietų ar parkų valdytojai, įvairių gebėjimų vaikai – bet kas gali dalyvauti individualaus muzikinio garso ir ritmo kūrime.

Instrumentai ne tik sukuria garsą, kuriuo norisi dalintis, bet ugdo žmogaus pažintines, emocines ir psichines galias. Šių muzikos instrumentų nauda gali būti akivaizdi skatinant bendradarbiavimą ir kūrybinį mąstymą tiesiog parke, darželio, ar mokyklos žaidimų aikštelėse, bažnyčios prieigose, privataus namo kieme ar tiesiog bet kurio mikrorajono žaidimų erdvėje.

Lauko muzikos instrumentai taip pat gali būti ugdymo programos dalimi, kai yra galimybė užsiėmimus vesti lauke. Nėra abejonių, kad ir mokytojams, ir mokiniams patiks faktas, kad muzikos galima mokytis išėjus už klasės ribų.

Percussion Play produktai yra sukurti taip, kad kiekvienas vaikas ar kitos kartos atstovas galėtų švęsti savo sugebėjimų pergalę. Jie leidžia kiekvienam panaudoti savo vaizduotę kuriant muziką ir užtikrina bendravimą tarp visų, besinaudojančių muzikine aikštele.

Bet kuris iš muzikinių aikštelių ekspertų gali padėti susikurti tik Jums tinkančią erdvę, panaudojant šią muzikinę įrangą, todėl… nedvejodami galite kreiptis į mus jau šiandien!