Percussion Play yra lauko muzikos instrumentų gamintojas. Jo siekis – suteikti viso pasaulio žmonėms harmonijos sielai ir energijos kūnui, kūrybiškai praleidžiant laiką lauke. Džiaugiamės, kad ši galimybė jau pasiekė ir lietuvius.

Turėdami 20-ies metų patirtį žaidimų aikštelių pramonėje, Persussion Play turi vienintelį tikslą – būti lyderiu inovatyvių lauko muzikos sprendimų rinkoje. Neabejotina, kad lauko muzikos instrumentai pataiko į dešimtuką – jie plėtoja pažinimo, emocijų ir fizines galimybes bei tinka visiems ir visada.

Panaudodami savo galimybes, Percussion Play dirba tam, kad gimtų naujoviški, interaktyviai žaismingi produktai. Gamintojui patinka atrasti ir kurti naujus būdus, kaip dar būtų galima muzikuoti lauke. Kiekvieno produkto dizainui naudojamos kūrybinės, muzikinės ir techninės žinios, kad būtų užtikrinta instrumento garso kokybė, išvaizda ir ilgaamžiškumas.

Visi Percussion Play muzikos instrumentai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, rankiniu būdu preciziškai suderinami, o tai pavyksta tik dėka didelės patirties ir idealios muzikos meistrų klausos, dirbtuvėse Hampšyre, Didžiojoje Britanijoje. Su meile pagaminti lauko muzikos instrumentai keliauja rengti pasirodymų į įvairias pasaulio vietas, o gamintojas didžiuojasi kiekvienu iš savo kūrinių.

Nėra kitos tokios galingos ir įtaigios kalbos kaip kad muzikos kalba. Muzika peržengia visus kultūrinius bei lingvistinius barjerus. Nerasite šalies, kuri neturėtų savo muzikos, kad ir kur ieškotumėte. Kiekviena šalis, be abejonių, turi savo muzikos formas. Kiekvienos šalies žmonės kuria muziką, groja, šoka pagal ją. Muzika yra kalba, kuria kalba bet kuris žemės gyventojas.

Susisiekite su Percussion Play Ltd atstovais Lietuvoje – UAB „Percussion Play Baltics“ – jau šiandien ir kartu mes pasieksime kūrybinės harmonijos dar viename Lietuvos kampelyje! Ir nesvarbu, kokia jūsų kiemo erdvė ar biudžetas, mes galime pasiūlyti tinkamą lauko muzikos sprendimą.